Turnaj v Nákle

Turnaj se odehrál 15.7.2017 na 4 hřištích, která vznikla rozdělením hřiště na velkou kopanou, v Nákle. Zúčastnilo se ho celkem 15 mužstev (1 tým oproti předpokladům nedorazil). Hrálo se systémem na 4 skupiny po 4 týmech (s tím, že v jedné skupině byl ten 1 tým, který nedorazil, a mužstva automaticky zápas s chybějícím soupeřem vyhrávala kontumačně), každý s každým v rámci své skupiny. Hrálo se systémem 2x12min dle standardních pravidel malé kopané. Postupovaly všechny týmy do osmifinále, kde teprve začala vyřazovací část. Dynamo bylo nalosováno do skupiny "D", kde jeho soupeři bylo domácí Náklo a dále pak Hynkov a Unčovice. V týmu Dynama chyběli Bronec, Krmášek a Hebelka, ten se ale turnaje zúčastnil alespoň jako divák. Naopak posilami byli Marek Navrátil, Filip Puda a Tomáš Justra (ten nastoupil až od 3. zápasu ve skupině).

Dynamo - Náklo 2:10 (2:4)

V úvodním utkání čekalo Dynamo domácí Náklo, posílené o hráče z velkého fotbalu. Podle toho také utkání vypadalo. Hned na začátku dostal žlutou kartu Rozman, když podklouzl a skluzem srazil protihráče. Zbytek utkání pak strávil tím, že si jel koupit nové kopačky. Náklo bylo aktivnější a brzy vstřelilo první branku. Chvíli po ní pak přidalo další, když sice první střelu Masař chytil, ale na dorážku byl již krátký. Dynamo ale pak přežilo další šanci a dokázalo vyrovnat. Nejprve snížil Smoleň po přihrávce Pudy a o chvíli později vstřelil gól na 2:2 Navrátil, jemuž asistoval z autu Smoleň. Jenže pak zahrál rukou Masař při zákroku mimo pokutové území, dostal žlutou kartu a z přímého kopu domácí dali nakonec vítěznou branku. Střelou z dálky pak uzavřeli skóre prvního poločasu na 2:4. Druhý poločas se Dynamu vůbec nepovedl. Šancí bylo poskrovnu, naopak domácí těžili z herní převahy a skóre postupně narůstalo, až se zastavilo na konečných 2:10.

Dynamo - Hynkov 1:4 (1:2)

V druhém utkání čekal Dynamo Hynkov. Ale ani s tímto týmem nevyšel Dynamu úvod, když soupeř nejprve utekl do nájezdu a prostřelil Kohla, který nahradil v brance po prvním utkání Masaře, a o chvíli později po střele zpoza vápna byl stav již 0:2. Do konce poločasu ale Dynamo dokázalo alespoň korigovat, Masařův nákop od vlastní branky si zpracoval Navrátil a předložil pas před prázdnou bránou Rozmanovi. Poločas tak Dynamo prohrálo 1:2. V druhé půli však příliš zlepšení nepřišlo a soupeř naopak přidal další dvě branky, když se nejprve po chybě Dynama trefili s pomocí tyče a následně po zpracování na penaltě rozehrál útočník Hynkova k lajně, odkud se jeho spoluhráč trefil přesně.

Dynamo - Unčovice 4:3 (3:1)

Poslední utkání ve skupině šel opět chytat Masař, navíc za Dynamo již nastoupil Justra. Utkání začínalo již za mírného deště. I tentokrát začal lépe soupeř, kterému se povedlo utéct obraně a prostřelit Masaře, i když gólman Dynama balón výrazně zpomalil. Dynamo ale dokázalo vyrovnat. Oláh našel uličkou Smoleně, který sám před gólmanem nezaváhal. Navíc pak našel na půlce Navrátil Rozmana a ten střelou z dálky uspěl. O minutku později už to bylo 3:1, Unčovicím nevyšla rozehrávka s gólmanem, Rozman ji vystihl a do prázdné přidal na 3:1. Poločasová pauza se poté trochu protáhla, dokud déšť trochu neustal. Začátek druhé půle pak Dynamu vyšel, když se přesně k tyči trefil Kohl. Poté byl ve vápně faulován Rozman, penalta se překvapivě nekopala, pouze přímý kop, který Rozman napálil do zdi. A Dynamo to mohlo mrzet, chyba při rozehrávce Masaře znamenala snížení na 4:2 a poté Unčovice prošly obranou Dynama a pod břevno snížily na rozdíl jediné branky. Výsledkem 4:3 ale utkání již skončilo. Dynamo tak skupinu zakončilo na 3. místě.

Dynamo - Red Debils 1:7 (1:5)

V osmifinále v dalším deštivém utkání na Dynamo čekal tým Red Debils. Do branky se postavil Kohl. Ale Dynamo bylo od začátku pod tlakem svého soupeře, kterému se sice některé balóny i dost šťastně odrážely, ale přesto si za výhrou šel mnohem jednoznačněji. Výsledkem bylo 5 branek již během prvního poločasu. Dynamo se zmohlo na jedinou odpověď (za stavu 0:3), o kterou se postaral Navrátil. Druhý poločas pak šel dochytat Masař, ale ani on čisté konto neudržel. Po nájezdu 2 na 1 neměl šanci zabránit dorážejícímu hráči, posléze hlavičku soupeře vytahoval již zpoza brankové čáry. Dynamo Tak vypadlo v osmifinále a díky 3. místu ve skupině skončilo v rozmezí 9. - 12. místa.

Sestava: Kohl, Masař, Oláh, Rozman, Smoleň, Puda, Navrátil, Justra