Koliba Bukovany

8:4 (2:2)

1. poločas

Do zápasu vstoupili lepé hosté z Bukovan. Ve 3.minutě se dostali do první větší šance, ale Pitner si střelu k tyči dokázal pohlídat. Dynamo zahrozilo v 5.minutě šancemi Marhonse a Oláha, obě střely však gólman Koliby v pohodě zlikvidoval. V 8.minutě šli hosté do vedení, když se dokázali dostat do přečíslení a po zasekávačce se jeden z jejich útočníků trefil přesnou ranou o břevno. Chvíli nato mohli hosté přidat druhý gól, ale lob přes vyběhnuvšího Pitnera skončil kousek nad bránou. Za Dynamo kontroval dobrou střelou z dálky Pudil, ale jeho pokus vytáhl gólman Koliby na roh. Ve 14.minutě šli hosté do dvougólového vedení. Po výhozu jejich gólmana se do samostatného úniku dostal jeden z útočníků, který obstřelil Pitnera. V 16.minutě se Koliba dostala do dalšího přečíslení, ale tentokrát se skvělým zákrokem prezentoval Pitner. Ve 21.minutě tak přišlo snížení Dynama po již typické "akci". Autového vhazování se ujal Kohl a našel hlavu Marhonse, který se v těchto situacích mýlí málokdy a stav tak byl 1:2. Mezi 23. a 25.minutou mělo Dynamo 3 velké šance na vyrovnání, ale dvakrát Modrianský a jednou Pudil zahodili příležitost samostatného úniku. Ve 28.minutě se dostala Koliba do přečíslení 3 na 1, ale Marhons skvěle vystihl jednu z přihrávek a hned vyslal své spoluhráče do stejné situace 3 na 1, bohužel tato situace skončila po nepřesném pasu. Ale v poslední minutě první půle přeci jen přišlo vyrovnání. Marhons našel Oláha a ten střelou o tyč vyrovnal skóre a zároveň zakončil první půli, která skončila nerozhodně 2:2.

2. poločas

Do druhé půle vstoupilo Dynamo aktivněji. Ve 32.minutě se do dobré šance dostal Modrianský, ale na poslední chvíli mu obrana hostí balón odkopla. Na druhé straně musel také Pitner řešit několik nepříjemností, žádná z nich ale zatím nebyla nijak složitá. V 35.minutě šlo Dynamo poprvé do vedení. Kohl vyslal po straně pas na Pudila, který se dostal z úhlu až před brankáře a jeho střelu ještě usměrnil do branky Modrianský. V 38.minutě už to bylo o dva. Gólman Koliby moc nepospíchal od autové čáry a rychle rozehraný roh Marhonse mířil přímo před úplně prázdnou branku na Modrianského, který vstřelil svoji druhou branku v zápase. Koliba se snažila odpovědět, ale domácí hráči často jejich pokusy blokovali a výraznou měrou také pomáhal dobře chytající Pitner. A tak v 45.minutě našel Modrianský přesným pasem Pudila a ten prostřelil gólmana hostí popáté. Chvíli nato se zranil gólman hostí a musel být vystřídán (na posledních asi 5 minut zápasu se však ještě do branky vrátil). V 48.minutě se ke střele dostal také Hebelka, ale náhradního gólmana nepřekonal. Na druhé straně se Koliba pokusila o stejnou situaci s rohem jako Dynamo, ale po špatném zpracování se jim to nepodařilo. V 51.minutě si Marhons a Pudil pohráli s obranou Koliby, druhý jmenovaný si položil gólmana a připravil tak gól na zlatém podnose pro Marhonse. Až v 53.minutě se dočkali také hosté, když se balón trošku nešťastně odrazil od zad některého z hráčů v červeném za Pitnerova záda. Stav tak byl 6:3. Dynamo ale odpovědělo nejlepším možným způsobem, a to sedmým gólem. Kohl našel za obranou Oláha a ten ještě s jedním hráčem Dynama šel sám na gólmana Koliby a nedal mu sebemenší šanci. Ale Koliba minutu nato po nedorozumění obrany Dynama s gólmanem snížila na 7:4. Chvíli nato skvělým rozklekem zvládl Pitner překazit Kolibě velmi dobře vyvíjející se akci 2 na nikoho. V 58.minutě Dynamo přidalo osmý gól. Modrianský našel přihrávkou Kohla, ten ještě hledal před brankou Hebelku, ale obránci Koliby si balón nešťastně srazili do vlastní branky. Zápas se už poté pouze dohrál a Dynamo tak po skvělém šestibrankovém obratu skóre dokázalo poslední zápas před začátkem jarní části vyhrát.

28.03.2010

Sestava:

Branky

21. min - Marhons (Kohl)
30. min - Oláh (Marhons)
35. min - Modrianský (Pudil)
38. min - Modrianský (Marhons)
45. min - Pudil (Modrianský)
51. min - Marhons (Pudil)
55. min - Oláh (Kohl)
58. min - Kohl (vlastní)