Zora Club

6:7 (3:3)

1. poločas

Poslední přípravný zápas před novou sezónou má za sebou Dynamo. V něm opět v Bystrovanech přivítalo tým Zory. Tentokrát však Dynamu zápas vůbec nevyšel. Sice se postaralo o první střelu zápasu, ale hned ve 4.minutě poprvé inkasovalo, když Fantalovy přihrávky dokázal využít Kopp. Chvíli nato se do šance dostal Tandler, ale jeho střelu Dvořák chytil. V 9.minutě už Dynamo prohrávalo o dva góly, když Koppovy přihrávky dokázal využít přesnou střelou M.Fantal. A hned v 11.minutě udělal jeden z obránců Dynama na půli hřiště velkou hrubku a osamocený Kopp dokázal svoje sólo dotáhnout až do branky. Po 11 minutách tedy Dynamo prohrávalo po špatném výkonu v obraně už 0:3! Poté se dostalo do větších šancí také Dynamo, ale ani Pudil ani Oláh nedokázali prostřelit dobře chytajícího Dvořáka. Až teprve ve 20.minutě přehodil Pudil obránce Zory a Hebelka střelou z první snížil na 1:3. A hned ve 23.minutě se domácí radovali podruhé, když střela Tandlera skončila u Marhonse, před kterým už byla pouze prázdná brána. Dynamo po této brance ožilo a snažilo se vyrovnat a snad poprvé v zápase dostalo hráče Zory pod lehký tlak. Do šance se dostal opět Marhons a chvíli po něm i Pudil, ani jeden však zatím neuspěli. Na druhé straně se Modrianský blýskl zákrokem proti tvrdé střele jednoho z hostujících hráčů. Přesně ve 30.minutě se však Dynamu přeci jen podařilo vyrovnat. Do role nahravače se opět dostal Tandler a jako střelec vyrovnávacího gólu se prezentoval Pudil. Poločas tak skončil nerozhodně 3:3.

2. poločas

Do druhé půle ovšem vstoupilo Dynamo stejně špatně jako do první. Během prvních pěti minut se dokázal individuálně prosadit dvakrát Kopp a stav tak v 35.minutě byl 3:5. Hned v 38.minutě však Dynamo odpovědělo, když se ve vápně dobře zorientoval Tandler a připravil gól pro Marhonse. Poté se ozvala opět Zora, ale Modrianský několika velmi dobrými zákroky Dynamo podržel. Na druhé straně se nebezpečně prezentovali hlavně Tandler a Pudil, ale zatím bez gólového efektu. Ve 43.minutě opět udeřila Zora, konkrétně se střelou mezi nohy domácího gólmana postaral o gól Křepský. Ve 48.minutě se opět prosadili domácí, nahrávku Oláha ve vápně dokázal v gól přetavit nejdéle působící hráč v Dynamu Tandler. Blízko vyrovnání bylo Dynamo v 50.minutě, a to v rychlém sledu hned dvakrát. Nejdříve Oláh sklepl balón pro Hebelku, který svou střelou orazítkoval tyč a pár vteřin nato se ke střele dostal Pudil, ale i jeho střelu zastavila tyč Dvořákovy brány. A tak opět udeřila Zora, když se do samostatného úniku dostal Křepský a opět se v zakončení nemýlil. V 57.minutě se v obraně ujal autu Hebelka, našel na půlce Tandlera a ten individuální akci vykřesal ještě naději pro Dynamo. Hned po rozehrávce se dostal ještě do úniku Oláh, ale jeho pokus Dvořák kryl. Dynamo tak v posledním letošním přáteláku prohrálo sice jen o gól, ale s předvedenou hrou nemůže být moc spokojeno. Doufejme, že za týden v lize to bude úplně jiný zápas.

23.08.2009

Sestava:

Branky

20. min - Hebelka (Pudil)
23. min - Marhons (Tandler)
30. min - Pudil (Tandler)
38. min - Marhons (Tandler)
48. min - Tandler (Oláh)
57. min - Tandler (Hebelka)