Kocourci

7:8 (4:3)

1. poločas

Svůj první a zároveň poslední přátelský zápas před novou sezónou odehrálo Dynamo proti týmu Kocourci. Chyběli pouze Rozman a nová posila Justra, ostatní byli k dispozici. Úvod se Dynamu povedl, hned ve druhé minutě využil Smoleň přesné Krmáškovy nahrávky ke vstřelení úvodní branky. Hosté se ale příliš nerozpakovali a nachystali si rychlou odpověď, dostali se do samostatného úniku, který proměnili. Za Dynamo mohl kontrovat Krmášek, ale jeho střela šla těsně mimo. Na druhé straně Hebelka reflexivně vyrazil střelu z úhlu. Na střelu ve 14. minutě, která prošla mezi nohama bránícího Oláha přesně k tyči již ale nárok neměl a hosté vedli. Navíc v 17. minutě přišla další obranná hrubka Dynama a další útočník šel sám na Hebelku. Gólman Dynama mu sice balón lehce vypíchl, ale i přesto se podařilo hostujícímu útočníkovi kličku dokončit a uklidit balón do prázdné brány. Dynamo ale přišlo s okamžitou odpovědí, neuběhla ani minuta, z dálky napřáhl Smoleň a trefil probíhajícího Bronce tak, že se balón odrazil za záda gólmana Kocourků. O 2 minuty později již bylo vyrovnáno, Krmáškův roh našel přesně nabíhajícího Masaře a ten s pomocí tyče dostal balón do branky. Do konce poločasu pak ještě dorazil Smoleňovu střelu Oláh za záda gólmana Kocourků a Dynamo tak poločas vyhrálo 4:3, i když hra měla k ideálu daleko.

2. poločas

Ani druhý poločas nebyl o nic lepší co se týká předváděné hry. Hosté se snažili o vyrovnání, kterého nakonec ve 36. minutě dosáhli po povedené kombinaci. O 2 minuty později se navíc dostali do přečíslení a i když Hebelka byl včas venku z branky, tak přesto jej dokázal hostující útočník překonat. Za Dynamo pak mohl srovnat Masař, ale gólman jej vychytal. Smoleňův následný pokus mířil mimo. Kocourci pak utekli do dalšího přečíslení, tentokrát jej ale Hebelka s pomocí obrany vyřešil. Ale v 43. minutě už inkasoval, když sice nejprve Krmášek z brankové čáry balón vykopl, Hebelka jej ještě stihl vyrazit dál před dobíhajícím útočníkem, ale ke své smůle jen k dalšímu dobíhajícímu hráči, který mířil přesně. O dvě minuty později to bylo už 7:4, to napřáhl z dálky útočník hostů a trefil přesně k tyči. Dynamo ve 47. minutě kontrovalo, Krmášek si vybojoval balón a sám před gólmanem byl úspěšný. Ale v 50. minutě si hosté vzali třígólové vedení zpět, Bronec tečoval na vlastní branku přihrávku hostí, na to sice ještě Hebelka zareagoval, ale na následnou dorážku už byl krátký. Přesto Dynamo ještě zápas zdramatizovalo, nejprve hosté udělali velkou minelu, když nahráli dozadu místo svému gólmanovi Krmáškovi a ten snížil na 6:8. V 58. minutě pak ještě ten samý hráč opět vybojoval balón a završil tak svůj hattrick. Výsledkem 7:8 ale už utkání, i přes domluvené pětiminutové nastavení, skončilo.

24.08.2017

Sestava:

Hebelka - Masař, Kohl, Smoleň, Oláh, Bronec, Krmášek

Branky

2. min - Jan Smoleň (Patrik Krmášek)
23. min - David Bronec (Jan Smoleň)
25. min - Jakub Masař (Patrik Krmášek)
27. min - David Oláh (Jan Smoleň)
47. min - Patrik Krmášek (-)
53. min - Patrik Krmášek (-)
58. min - Patrik Krmášek (-)