Rotor LBT - Dynamo Bystrovany

4:2 (2:2)

1. poločas

Do posledního zápasu na hřišti soupeře nastoupilo Dynamo poměrně oslabeno a nebýt Tandlera, který se nakonec rozhodl dorazit a týmu pomoct, muselo by odehrát utkání v úmorném vedru bez střídání. Na utkání navíc nedorazil delegovaný rozhodčí a tak se oba týmy dohodly na rozhodčím z lidu. Domácí začali aktivněji a vypracovali si také první šanci zápasu, po střele zpoza vápna však balón jen proletěl kolem tyče Hebelkovy branky. Dynamo odpovědělo střelou Krmáška, se kterou si ale gólman poradil. V 8. minutě ale Dynamo chybovalo při rozehrávce, což dalo domácím šanci pro rychlý brejk a po střele na vzdálenější tyč šel domácí tým do vedení. To mohl stejný hráč navýšit o chvíli později střelou z první, ale Hebelka reflexivně balón vyrazil. Ale ve 13. minutě již byl i on krátký na další velkou šanci domácích, kdy se po rychlé kličce nedokázal gólman Dynama již přesunout a domácí tak vedli 2:0. Ale hned v 16. minutě našel rychlým křižným pasem Smoleň Masaře a ten s pomocí břevna snížil na 1:2. Navíc chvíli po rozehrávce vybojoval Masař balón pro Krmáška, ten obešel obránce a pod padajícím gólmanem srovnal na 2:2. Dynamo poté bylo mírně aktivnější, lepší. Velmi dobrou střelou se prezentoval z půlky Masař, Krmášek trefil hlavou břevno a i Smoleň měl velmi dobrou šanci, leč nikdo z nich nepochodil. Na druhé straně si Hebelka připsal jeden těžký zákrok proti střele přes hráče, ale jinak mohlo Dynamo litovat, že poločasové skóre bylo pouze nerozhodné.

2. poločas

Druhý poločas už nebyl na šance tak zajímavý a hra se odehrávala spíše ve středu pole a oba týmy občas zbytečně ztrácely balóny. Jako první zahrozili domácí, ale nejprve skvěle zblokoval střelu Oláh, poté další pokus vyrazil Hebelka. Na druhé straně zahrozil průnikem Krmášek, ale úspěšný nebyl. Ve 43. minutě však vyšla akce domácím, když se prodal útočník Rotoru po lajně až k Hebelkovi a pod jeho nohou poslal balón do branky. Dynamo se snažilo o odpověď, ale domácí tým hosty moc do šancí nepouštěl. Čas se tak pomalu blížil ke konci utkání a Dynamo vědělo, že již moc příležitostí mít nebude. Navíc když v 54. minutě se kolem obránce Dynama obtočil útočník Rotoru a prostrčil balón za Hebelkova záda. Ihned po rozehrávce se Dynamu povedlo udělat v domácím brankovišti velký závar, šanci měl Masař, následně i Oláh, domácí se ale ubránili. A ubránili i posledních pár minut utkání, Dynamo již na druhé vyrovnání síly nenašlo a odešlo tak poraženo 2:4.

15.06.2019

Sestava:

Branky

16. min - Jakub Masař (Jan Smoleň)
17. min - Patrik Krmášek (Jakub Masař)