Dynamo Bystrovany - Rotor LBT

3:7 (2:1)

1. poločas

V předposledním podzimním kole přivítalo Dynamo Rotor LBT. Domácímu týmu chyběli Bronec, Kohl a Modrianský. Hned v úvodu utkání si velkou šanci vypracovalo Dynamo, ale Krmášek jen orazítkoval břevno. Pak se ale hra otočilo a byli to hosté, kdo začal diktovat tempo a vytvořil si několik zajímavých příležitostí, naštěstí ale bez gólového efektu. Jednu z velkých šancí hostí musel vyrážet Hebelka na roh, při druhé mu pomohl obětavý blok obrany. Dynamo tak opět hru srovnalo a v 10. minutě po nahrávce Krmáška si dokázal Smoleň najít střeleckou pozici a střelou k tyči otevřel skóre. Hosté ale pokračovali v aktivitě, další dobrou šanci vytáhl Hebelka na další roh. V 17. minutě ale domácí faulovali a hosté měli k dispozici přímý volný kop od autové čáry. Hostující útočník sice bránu vůbec netrefil, ale od probíhajících hráčů před Hebelkou se balón odrazil za jeho záda. Dynamo zabralo a zkoušelo odpovědět, drzý průnik Tandlera vyrazil gólman a Krmáškovu šanci na poslední chvíli zablokovala obrana. Ve 26. minutě přeci jen udeřilo, Hebelkův dlouhý výhoz našel přesně na hranici vápna hlavu Masaře, který míč jen lehce usměrnil k tyči a poslal Dynamo do vedení, které již vydrželo až do poločasové pauzy.

2. poločas

Vstup do druhé půle ale Dynamu vůbec nevyšel. Ihned po rozehrávce se nechalo jednoduše přečíslit a po střele na vzdálenější tyč bylo srovnáno na 2:2. O další 2 minuty později se už už hosté dostávali do samostatného nájezdu, Hebelka ale stihl rychlým výběhem šanci Rotoru neutralizovat. V 35. minutě už se ale hosté radovali, po rozehraném rohovém kopu jim stačily dvě rychlé nahrávky na úplně volné spoluhráče, aby mohli zakončovat do odkryté branky. Z kontru sice mohlo udeřit Dynamo, ale Lepaře vychytal gólman. Naopak hosté byli v laufu a pokračovali v jednoduché hře, která na Dynamo platila. Po další chybě v obraně navíc využil Rotor dalšího přečíslení a i když Lepař stihl balón před brankovou čarou, dostat mimo branku se mu jej již nepodařilo a bylo to 4:2. To ale stále nebylo vše, Dynamu se nic nedařilo, nebylo si schopné ani pořádně přihrát a po dalších dvou hrubkách, kdy se ocitli hostující hráči tváří v tvář Hebelkovi, byl stav už 2:6. Dynamo se alespoň snažilo o korekci skóre, ale neuspěl ani Smoleň z dálky, ani Oláh dorážkou zblízka. Paradoxně tak uspěl gólman Dynama, jehož dlouhý výhoz poslal hostující obránce do vlastní branky přímo do protipohybu vlastního gólmana. Nic víc už ale Dynamo nezvládlo, naopak v poslední minutě ještě podtrhlo celkový zmar, když ve 3 hráčích nedokázalo obrat jediného hráče Rotoru o balón a ten navíc mezi nimi přihrál na druhou stranu úplné volnému spoluhráči, který sám před Hebelkou z první zamířil přesně. Dynamo tak po velmi nepovedeném výkonu prohrálo 3:7.

11.11.2018

Sestava:

Branky

10. min - Jan Smoleň (Patrik Krmášek)
26. min - Jakub Masař (Jan Hebelka)
54. min - Jan Hebelka (vlastní)