Dynamo - SK Kopeček

0:0 (0:0)

1. poločas

V dalším utkání přivítalo Dynamo Kopeček, který v dohrávané podzimní části porazilo 3:2. Tentokrát však mělo velký problém s poskládáním sestavy, na poslední chvíli totiž vypadli Grofek s Kasparem. Do branky se tak opět postavil Hebelka, čtverku v poli pak tvořili Kohl, Oláh, Masař a Pazdera. Hosté na tom nebyli o moc lépe, ale alespoň jednoho na střídání měli. Od úvodních minut bylo patrné, že utkání bude velmi opatrné a nebude se přelévat hra z jedné strany na druhou, oba týmy si byly vědomé omezených možností na střídání. První velkou šanci tak mělo Dynamo až v 10. minutě, kdy Kohl vyslal Oláha do nájezdu, ten ale ztroskotal na gólmanovi. Na druhé straně hosté mohli skórovat po přečíslení, ale Hebelku na brankové čáře zastoupil Masař. Chvíli nato si i Hebelka připsal zákrok po tvrdé střele z úhlu. Další velkou šanci měl ve 22. minutě Pazdera, ale v dobré pozici zamířil těsně vedle. A když následně neuspěli v přečíslení ani hosté, šly se oba týmy občerstvit za bezbrankového stavu.

2. poločas

Druhý poločas začalo Dynamo aktivněji a začalo si také vytvářet více šancí. První velkou měl Masař, ale z úhlu jej gólman vychytal. Chvíli na to chytil povedenou střelu také Pazderovi. Na druhé straně Hebelka musel dávat pozor na střelu zpoza obránce, kterou vyrazil na roh. Jinak ale bylo i nadále aktivnější Dynamo, především Pazdera, který se dostal do několika opravdu dobrých a slibných střeleckých pozic, ale gólman Kopečku občas až neskutečnými zákroky držel hosty ve hře. A mohlo to mít pro hosty ještě sladší chuť, kdyby po rohu netrefili z první jen tyčku Hebelkovy branky. S blížícím se koncem zápasu však začínalo být jasné, že možná žádná branka ani nepadne, což se nakonec také stalo. Jako ztrátu to mohou brát především domácí, kteří i přes to, že nemohli střídat, měli velký počet příležitostí. Bohužel, ani jedna se neujala a Dynam